Nacházíte se v registru a potřebujete peníze?

Registr dlužníků je pro mnohé klienty noční můrou. Dostat se do něj je velmi snadné a často stačí nepozornost a banky před vámi zavřou dveře. Pokud jste v minulosti otáleli se splácením půjček, dost možná již v evidenci neplatičů jste. V případě, že i přesto potřebujete půjčit, budete muset využít nebankovní půjčky bez registru. Banky v průběhu sjednávání úvěru prověřují, zda mají zájemci o úvěr čistý štít. V případě, že jejich jméno objeví v registru dlužníků, úvěr jim neposkytnou. Nebankovní sektor tyto spotřebitele naopak vyhledává a nabízí jim speciální půjčku. Nevýhodou jsou vyšší úroky, které mají kompenzovat riziko, že klient přestane úvěr splácet.

Bez peněz do banky nelez

O půjčku většinou žádají osoby, které nemají žádné finanční rezervy. Často se jedná o lidi, kteří nemají stálé zaměstnání nebo podnikatele, kteří podnikají méně, než rok. Bankovní společnosti vyžadují bonitu, kterou však výše zmínění zákazníci nemohou doložit a nezbývá jim, než se obrátit na nebankovní sektor. Většina věřitelů nabízí finanční produkty, které jsou k mání i bez toho, aby museli klienti dokazovat výši svých příjmů. pPůjčka bez doložení příjmu je nesmírně populární a lze jí sjednat i přes internet. To, že se nacházíte v registru dlužníků a nemáte čím ručit, nehraje žádnou roli. Pokud se smíříte s vyššími úroky, neváhejte o ni zažádat.

Peníze získáte i na směnku

Narazili jste-li na výše zmíněný inzerát a přečetli si lákadlo typu „půjčím vlastní peníze“, nejspíš se bude jednat o půjčky na směnku. Cenný papír je oblíbený nejen mezi spotřebiteli, ale i samotnými věřiteli, kteří s ním mohou volně obchodovat. Směnka však musí splňovat všechny podmínky, jež stanovují zákony České republiky. Jedině tak nabude platnosti a stane se dokladem o proběhlé transakci. I o tuto formu půjčky lze zažádat z domova – stačí , když vyplníte formulář na webu a vyčkáte, až se k vám dostaví pracovník nebankovní společnosti s připravenou směnkou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bez složité administrace půjčím vlastní peníze. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>