Banka před vámi zavřela dveře?

Rozhodli jste se zažádat o úvěr, ale bankovní instituce shledala, že se nejevíte jako dostatečně bonitní klient? Nejste sami, podobných žadatelů o půjčku přibývá a banky podmínky pro získání úvěru neustále přitvrzují. Pokud však peníze opravdu potřebujete a to navíc velmi rychle, můžete využít nebankovní půjčky, které jsou mnohem dostupnější. Jistě jste již viděli inzerát, kde stálo „půjčím vlastní peníze“. Nešlo o nic jiného, než o zmíněné nebankovní úvěry, jež mohou využít i lidé bez stabilního příjmu či klienti v registru dlužníků. Pojďme se spolu podívat na nejpopulárnější typy úvěrových produktů, jejich klady a negativa.

Zažádejte o půjčku mobilním telefonem!

Nemáte rádi složité transakce a nepřehledné smlouvy? Využijte speciální úvěr, který lze sjednat prostřednictvím jediné SMS zprávy. Nese název Ferratum půjčka a pochází z Finska. Postupně se rozšířil do celé Evropy a stal se jedním z nejvyhledávanějších finančních produktů. Samozřejmostí jsou nulové poplatky za vyřízení, ale také absence úroků. Věřitel nabízí hotovost do výše až deseti tisíc korun a fixní sazby za každou půjčenou tisícikorunu. Výhody jsou jasné – vždy budete přesně vědět, kolik musíte vrátit. Jakmile půjčku doplatíte, můžete si o ni zažádat znovu.

Jde vám o nulové poplatky předem

Pokud maximální výše SMS půjčky nevyhovuje vašim požadavkům, musíte se poohlédnout jinde. Nebankovní věřitelé nabízí půjčky ve výši několika desítek tisíc korun a to i pro osoby v registru. Nevýhodou jsou manipulační poplatky, které si věřitelé účtují za bleskové vyřízení transakce. Řešením mohou být půjčky bez registru a poplatku, které jsou od podobných částek za sjednání úvěru oproštěny. Nevýhodou jsou vyšší úroky, kterými si nebankovní společnost onu absenci poplatků kompenzuje. I tak jsou však tyto úvěry velmi vyhledávané a klienti na ně nedají dopustit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Skutečně rychle půjčím vlastní peníze se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>